İnsanlık tarihi ile özdeşleşen derinin Taşcanlar Deri’de hayat bulma serüveni 1987 yılına dayanır. Şirketin kurucusu Cemil Taşcan’ın girişimci ruhu ile Uşak Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde 3500 m2 alanda temelleri atılan Taşcanlar Deri, kaliteden ödün vermeyen anlayışı ile hızla gelişmiş ve sektörünün öncü kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır.

 

Gelişimi sürekli kılma ilkesi ile kurulduğu günden bugüne emin adımlarla büyüyen Taşcanlar Deri, bugün 11.000 m2 alanda 50 kişiye istihdam olanağı sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunan ülkemizin önemli üreticilerinden biridir.

 

Ürünlerinin %70’ini iç pazara imal eden Taşcanlar Deri, iç piyasa üretim kapasitesini artırmakla beraber ihracata yönelmiş; üretim kapasitesinin yaklaşık %30’unu ihraç etmeye başlamıştır. Ulaştığı ihracat rakamlarıyla ülke ekonomisine önemli miktarda döviz girdisi sağlayan Taşcanlar Deri, … ülkelerine ihracat yapmakta, kalitesi ile de şehri ve ülkesinin ismini dış pazarda yükseltmektedir.

 

Müşterilerinin güvenini ve ürünlerinin kalite standardını her türlü ticari kaygının üzerinde tutan anlayışı, Taşcanlar Deri’nin kurumsal yapı taşını oluşturmuştur. Sürekli kaliteyi arayan felsefesi ile bünyesinde kurduğu ARGE biriminin en iyiyi yakama çabası, Taşcanlar Deri’nin neden sektörünün en iyisi olduğunun da cevabı niteliğindedir.  

 

 
 
 
TAŞCANLAR DERİ SANAYİ A.Ş.
 
MERKEZ: Karma Organize Sanayi Bölgesi 10.Cadde No:6 UŞAK/TÜRKİYE
TEL:+90  276 2340339 FAX: +90 276 2340349
 
ŞUBE: Gökalp Mahallesi 40. Sokak No:22/A Zeytinburnu/İSTANBUL/TÜRKİYE
TEL:+90 212 4150913 MAİL:zeytinburnu@tascanlarderi.com.tr